top of page
KW_ana resim.jpg

BMB'nin büyümesi için çok önemli olduğu kanıtlanmış ve çeşitli teknik avantajlar, cömert merdane boyutları, Voith dişli pompası, dişli haddeleme çubukları gibi özel teknik özellikleri nedeniyle çoklu operasyonel faydalar ve toplam güvenilirlik sağlamak için sürekli güncellenen ve geliştirilen bir dizi makine Sağlam nikel krom-molibden, in-line hidrolik motor veya vidalı rotasyon için doğrudan torklu elektrik motoru, tüm hareketlerde manyetostriktif transdüserler ve makinenin tüm çalışma aşamaları için merkezi bir akümülatör sistemi olan hem temperlenmiş hem de sert kromlu bronz somunlar

Mengene Ünitesi

Evrensel olarak tanınan ve beğenilen KW sıkma sistemi, benzersiz tasarımı nedeniyle, geleneksel geçiş mekanizmasının en iyi özelliklerini ve açılış aşaması sırasında dışarı doğru bükülen bağlantılarıyla doğrudan bir hidrolik kıskaç sistemini birleştirir. Bu tasarımla, mükemmel paralellik güvencesiyle daha iyi açma ve kapama hızları elde edilebilir. Ek olarak, daha uzun açılma vuruşları ve merdanelerin sıfır sapması doğal özelliklerdir. Geçiş mekanizmasının özel geometrisi, sıkma kuvvetinin sadece kalıbın merkezine uygulanmasının yanı sıra kalıbın tüm yüzeyi üzerinde üniform olduğu anlamına gelir.

Enjeksiyon  Ünitesi

Yağ-hidrolik terimlerle mükemmel bir şekilde dengelenmiş olan enjeksiyon pistonu, doğrudan plastikleştirme vidasına bağlanır ve dozaj fazı boyunca döner. Bu çözelti, normal olarak piston üzerine monte edilmiş baskı yatakları gibi aşınma parçalarının gerekliliğini ortadan kaldırmak için kullanılır, Vida dönüşü için bir motorun uygulanması, daha iyi performans için pistonun aynı eksenindedir. Hız ve basınç için kapalı bir döngüde çalışan Moog servo valfı, doldurma fazını ve tutma fazlarını mükemmel bir şekilde kontrol eder.

Kontrol  Ünitesi - Erişim

Uzaktan yardım, enjeksiyon makineleri kontrol sistemi üzerinde teşhis ve müdahalelere izin verir. EKW Serisi makinelerle iletişim, makineyle iletişim kuracak olan PC'de yüklü olan TCP / IP yazılımı üzerinden bir ağ bağlantısı kullanır. Kalıplama bölümlerinde bu, makine parametrelerinde “gerçek zamanlı” bilgi erişilebilirliği ve gerekli olduğunda çalışma parametrelerine müdahale etme ve bunları anında değiştirme imkanı ile performans anlamına gelir. Kalıplama parametrelerini merkezi olarak takip ederek, bu anomalilerin ayrıntılı bir açıklaması ile makinelerin çalışması hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, performansını kontrol edebilir, akıllı telefonunuzda sms veya e-posta alabilirsiniz. Her atış için üretim verilerinin merkezi bir düzeyde elde edilmesiyle, sadece ilaç ve gıda sektörleri için değil, makine tarafından üretilen her parça kontrolünün kalitesi ve izlenebilirliği ile ilgili ISO standartlarını karşılamak mümkündür. ancak şu anda her uygulama alanı için.

bottom of page