top of page
BMBLogo_2.jpg
KUCUK_eKW-45HP-2200_Hybrid_HR.jpg

 Plastik Enjeksiyon Makineleri

50 yıldan uzun süredir Plastik Enjeksiyon Makinaları üreten firmamız  her zaman toplam kalitenin “360 °” sine odaklanmıştır.

Bu politika bizi geleceğe yönelik, dünya sahnesinde oldukça rekabetçi ve önemli stratejik kaynaklar tarafından desteklenen bir şirket olmaya yönlendirdi.

 

Ana üretim binalarımız, İtalya'nın sanayi bölgesinin merkezinde Brescia şehrinde yer almakta ve modern ve fonksiyonel tasarım ofisleri ile tamamlanan 3 ileri üretim biriminde bulunmaktadır. 

 

Herhangi bir enjeksiyon gereksinimi için, ne kadar karmaşık olursa olsun, her zaman BMB'ye güvenebilirsiniz.

Projelerinizden herhangi birini firmanız için bir başarı sonucuna dönüştürebiliriz.

Bunu, üstün performansımızla 7/24 gerçekleştirecek olan ve aynı zamanda düşük enerji tüketimine ulaşabilecek en yüksek teknolojiye sahip makinelerle sonuçlanan hassasiyet ve tutarlılığı ile dünya çapında tasarlanan yüksek mühendislik seviyemiz sayesinde yapabiliyoruz.

 

Bu nedenle, en iyisini talep eden ve güvenceye sahip şirketlerin güvenilir ortaklarıyız, 5 yıllık varoluşumuzda, düşüncelerimizin her zaman en üstünde yer almak, tüm tecrübemizi ve tutkumuzu ortaya koymak için olgunlaşmak ve gelişmektir. Ön planda kalacak makinelerin geliştirilmesi.

Enjeksiyonla üretilmiş bir ürünün hassasiyeti, plastik enjeksiyon makinesinin hassasiyetine bağlıdır. Bu nedenle makinelerimizi, en yeni nesil “yüksek sınıf işleme merkezleri” kullanarak her teknik detayı titizlikle titizlikle üretiyoruz. Maksimum esnekliği ve küresel kaliteyi korurken, tesis içi üretim sürecinin tüm aşamalarını doğrudan takip ediyoruz.

 

Tüm BMB üretim seviyeleri bilgisayar teknolojisi ve mevcut en iyi malzemeler kullanılarak desteklenmektedir: bu, en yüksek verimlilik ve güvenilirliğe sahip en hassas makinelerde sonuçlanır

HER MAKİNE% 100 BMB

 

Son montaj, son derece deneyimli teknisyenler tarafından en gelişmiş teknolojilerle yürütülen, çok hassas ve dikkatli bir süreçtir. Test titiz, kontroller ve son kontroller çok dikkatli. Tüm bu titiz hareketler BMB makinelerini her yönden güvenli ve mükemmel kılar. Hiçbir şey şansa bırakılmaz. BMB, üç üretim tesisini kapsayan 4 hat halinde düzenlenmiştir. İlk iki tesis KW160 - 3500 ton makinelerin, eKW100 - 1150 ton Tam Elektrikli makinelerin ve Hybrid eKW160 - 2200 ton makinelerin montajı ve testine ayrılmıştır. Üçüncü yepyeni birimde, 2000 tonluk kilitleme kuvveti üzerinde çok büyük makineler olan  KX serisini birleştirip test ediyoruz.

   MODELLER

eKW-45HP-2200_Hybrid_HR.jpg
bottom of page