top of page

eMC Full Electric Enjeksiyon Makinası

“Tam elektrikli” teknolojinin faydalarını küresel olarak doğrulayan ve avantajların bir birleşimiyle sonuçlanan bir makine, yani maliyet düşürme, en yüksek parça kalitesi ve en düşük gürültü seviyelerine ulaşırken üretim oranlarını arttırma Bütün bu faydalar, birbirinden tamamen bağımsız çalışan elektrikli tahrikler sayesinde mümkün olur, böylece sonlu pozisyon ve hız kontrolü nedeniyle fonksiyonların üst üste gelmesini sağlar.

Kilitleme Ünitesi

Yenilikçi bir çift beş noktalı geçiş tasarımıyla karakterize edilen hareketli plaka, kendinden yağlamalı burçlar içerir ve makaralı rulmanlar içeren merdane ayakkabılarında desteklenir. Merdane temperlenmiş ve krom kaplamalı bağlantı çubukları ile yönlendirilir. Geçiş pimleri sertleştirilmiş ve burçlar yüksek dirençli bronzdan imal edilmiş burçlarla temperlenmiştir. Hem geçiş hem de tüm makine vidaları tahrikler için merkezi gres yağlama sistemi. Kalıp güvenliğini belirli sayıda girişimde bulunmak ve ardından müdahale prosedürlerinin yerine getirilmesi için alarm vermek üzere ayarlamak mümkündür. Çok çeşitli çalışma modlarında mevcut olan hızlı bağlantılı ejektör. Sıkma kuvveti, geçişe takılı bir yükleme hücresi vasıtasıyla kendi kendini düzenleme kuvveti. Gerçek sıkma kuvveti ekranda gösterilir ve kalite kontrol özelliği olarak kullanılabilir.

Enjeksiyon Ünitesi

Enjeksiyon ünitesi, mutlak yükleme hücresi tarafından kontrol edilen geri basınç kuvveti ile enjeksiyon işleminin tüm aşamalarının aktivasyonu için yüksek yük kapasitesine sahip bir bilyeli vida ve iki bağımsız motora dayanmaktadır. Vida ve namlu "hızlı değişim" kolay değiştirmeyi kolaylaştırır. Sıcaklık dengeleme özelliği, vidanın ancak malzeme sıcaklığı silindir boyunca homojen olduğunda dönebilmesini sağlar. Basınç sonrası ve plastikleştirme enjeksiyon profilleri bölünmüş ve bağımsız olarak 1 ila 8 adımlarla ayarlanabilir. Plastikleştirme başlangıcı ertelenebilir, oysa emdirme geri dozlamadan önce veya sonra yapılabilir ve kalıp açma sırasında üst üste binebilir.

bottom of page