Buradasınız:
 
 

BMB eKW

GELECEK BURADA

Son kırk yılda plastik malzemelerin enjeksiyonlanmasında kullanılan gelişmiş makinelerin üretiminde önemli hedeflere ulaştık.

Uzun süreli dayanıklılık ve sağlamlıklarına bağlı olarak makinelerimizi, en dikkat gerektiren koşullarda çalışmaya elverişlidirler.

Çevre sorunlarına olan duyarlılığın artmasına kayıtsız kalmayarak biz de KW mafsal patenti ile enerji tüketiminde önemli bir azalmayı, ses yayılımlarını ve

ekw1

Güvenilirlik, hassasiyet, hız, sessizlik, kompakt yapı ve enerjiden tasarruf “ eKW ”  serisi makinelerle hiçbir şeyden, hatta çoğunlukla BMB seçeneğinden de mahrum kalmadan tüm bu avantajların tadını çıkarın. Makine hareketleri için yağ kullanımının bırakılmasına bağlı olarak çalışma alanının temizliğini birleştirmeyi başardık.

eKW üzerine yerleştirilmiş olan CNC tipi kumanda, hareket hızını azaltmak zorunda kalmadan istenen hassasiyete ulaşmamızı sağlıyor. 

ekw-ek

MENGENE ÜNİTESİ

ekw11Tam elektrikli makinelerde de kendisini kanıtlamış olan kilitleme ünitesinin ana karakteristikleri:

  • Enjeksiyon esnasında mengene plakalarında oluşabilecek eğilmeleri engelleyen KW mengene ünitesi mükemmel paralelliği garanti eder ve aynı zamanda uzun açma stroklarını olanaklı kılar
  • Makine boyutlarında iyileştirme
  • Hareketli mengene plakasının hareketleri  yüksek kapalı devre yağ  sisteminde çalışan yük kapasiteli planar rulmanlar ile yapılmaktadır. 
  • Mengene ünitesi kapalı devre soğutmalı servo motorlar ile tahrik edilmektedir.
  • Kalıp yerleştilen bölge azami ölçüde yağdan arındırılmıştır.

 

 

 

 

ekw12

ENJEKSİYON ÜNİTESİ
ekw13

 

eKW makinelerinin enjeksiyon ünitesi, direk Tork motorlar tarafından idare edilen yağ banyosunda, çalışan yüksek yük kapasiteli planar rulman geri dönüş vidalarından oluşur.

Plastikleştirme ve enjeksiyon hareketleri çift senkron iki motor tarafından gerçekleştirilir; birincisi enjeksiyon hareketini, ikincisi mal alma hareketini yapar. Bağlantı doğrudandır, ara iletim ünitesi (redüktör) bulunamaz. Sonuç olarak hareket çıkışında bir kayıp yaşanmaz ve yüksek tork ile mükemmel dinamikler elde edilir. Motorlar sıvı soğutmalıdırlar, çok hızlı döngülere olanak tanır. 

 

 

 

 

 

CNC KONTROL ÜNİTESİ

 

touchscreen_2

eKW ‘de kullanılan bütün motorlar bir  CNC  takım  tezgahı sayısal kumandası tarafından kontrol edilir ve etkinleştirilir. Kendi aralarında bağlı olan sürücüler sistemin enerji etkinliğini arttırarak frenleme enerjisini tekrar kazanırlar. Sistem, etkinleştirme ve kumanda işlevlerinde tamamen entegredir; bütün döngü değerleri için parametre ayarlarına ulaşmak kolaydır. Ayar işlemi oldukça kolaylaştırılmıştır, sadece üç değere gereksinim duyulur: konum, hız ve kuvvet, gerisini makine yapar, ayarlanan boyutlar istenen hassasiyete ulaştırır, hızlanmaları ve yavaşlamaları otomatik olarak düzenler. 

 

 

 

 

 

 

Lütfen videonun yüklenmesini bekleyin. İşlem bir miktar zaman alabilir.

 

Lütfen videonun yüklenmesini bekleyin. İşlem bir miktar zaman alabilir.

 

Lütfen videonun yüklenmesini bekleyin. İşlem bir miktar zaman alabilir.

 

Lütfen videonun yüklenmesini bekleyin. İşlem bir miktar zaman alabilir.