Buradasınız:
 
 

BMB Hakkında

Bir liderlik portresi…  

 

1

BMB, Plastik Enjeksiyon makinelerinin üretiminde lider bir kuruluştur.

1967 yılında bir aile teşebbüsü olarak doğan BMB, ileri teknolojisi ve bilgi birikimi ile birçok yeniliğe, dönüşüme ve gelişime imza atmıştır.

Kurucusu Egidio Bugatti ve oğlu Marco Bugatti, BMB'nin nasıl çalışması gerektiğine dair net bir vizyona sahiplerdir. Amaçları enjeksiyon işindeki her tür sorunu çözecek makineler ve kişisel çözümler sunmaktır. Bu görevde başarılı olmanın ön şartı ise elbette teknoloji ve yenilikten geçer, ama yönetim ve çalışanların aynı değerlere sahip olduğu ve müşteriler, kalite, şeffaflık, güvenilirlik ve inanılırlık açısından aynı ortak sorumluluğu paylaştığı güçlü ve bağlı bir ekibe sahip olmak da bir o kadar önemlidir.

 
 

 

Sizin başarınız, bizim amacımız…

En karmaşık olanlar da dâhil olmak üzere plastik enjeksiyon işindeki her tür ihtiyacınız için BMB'ye güvenebilirsiniz. Tüm projelerinizi, şirketiniz için başarıya dönüştürebiliriz. Bunu 7/24 inanılmaz performans seviyelerinde çalışırken aynı zamanda düşük enerji tüketim seviyelerini korumayı başarabilen ileri teknoloji makinelerin yaratılmasını sağlayan, tüm dünyada istikrarı ve doğruluğu ile takdir gören yüksek kalite mühendislik hizmetlerimiz sayesinde başarırız. İşte tam da bu nedenle, en iyiyi arayan ve sektörde geçen 40 yılımız boyunca her zaman lider makinelerimizin gelişmesine tüm deneyimimizi ve tutkumuzu aktararak büyümeyi ve gelişmeyi hedeflediğimizi bilen ve kendini güvende hissetmek isteyen şirketlerin güvenilir çözüm ortağıyız.

 

Deneme çağrısı…

Müşteriler, her zaman faaliyetlerimizin odağında yer alır ve biz de her biri için en iyi çözümleri sağlamakla övünürüz. Başarımızın anahtarı müşteri odaklı hizmettir: özel ihtiyaçlara yanıt vermek için başvurulabilecek şirketlerin başında yer almamızı sağlayan 'bire bir' ilişkilere dayalı bir iş anlayışı. YÜKSEK KALİTE yaklaşımımız da inanılmaz bir esnekliğe sahip olmamıza, müşterilere özen göstermemize ve yeni teknolojik çözümler için güvenilir araştırmalar yapmamıza olanak tanır. Bizi deneyin ve birlikte büyüme sağlayalım.

 

 

Fikirden sonuca…

Yüksek performans seviyelerinde ve olağanüstü kalitelerde çözümleri garantilemek için her zaman araştırmaya, yeniliğe ve gelişime yatırım yaparız. Teknisyenlerimizin ve tasarımcılarımızın yetkinliği, müşterilerimize sadece bir ürün yaratmanın ötesine geçip her tür ihtiyacı yanıtlayan bir hizmet sunulacağını garantileyen bir artıyı temsil eder. Mekanik, Elektrik ve Yazılım bölümlerine ayrılmış teknik büromuz, BMB makinelerinin her açıdan mükemmelliğini garantilemek adına çeşitli üretim süreçlerinin planlaması ve canlandırması için en modern teknolojileri kullanır.


Mükemmel sonuçlar için en iyi kaynaklar…

Yüksek performans seviyelerinde ve olağanüstü kalitelerde çözümleri garantilemek için her zaman araştırmaya, yeniliğe ve gelişime yatırım yaparız. Teknisyenlerimizin ve tasarımcılarımızın yetkinliği, müşterilerimize sadece bir ürün yaratmanın ötesine geçip her tür ihtiyacı yanıtlayan bir hizmet sunulacağını garantileyen bir artıyı temsil eder. Mekanik, Elektrik ve Yazılım bölümlerine ayrılmış teknik büromuz, BMB makinelerinin her açıdan mükemmelliğini garantilemek adına çeşitli üretim süreçlerinin planlaması ve canlandırması için en modern teknolojileri kullanır.

 

Mükemmel sonuçlar için en iyi kaynaklar...

Enjeksiyonla kalıplanarak üretilen bir ürünün doğruluğu, enjeksiyonlu kalıplama makinesinin doğruluğuna bağlıdır. İşte bu nedenle, biz makinelerimizi en son birinci sınıf işleme merkezlerinden faydalanarak her teknik detaya inanılmaz özen göstererek yüksek standartlara göre üretiriz. Maksimum esnekliği ve küresel kaliteyi korurken saha içi üretim süreçlerinin her aşamasını doğrudan takip ederiz. BMB üretiminin her seviyesi, bilgisayar teknolojisi ile desteklenir ve mevcut olan en iyi materyallerden faydalanır. Bu da inanılmaz bir üretkenliğe ve güvenilirliğe sahip en doğru makinelerin üretimi demektir.

 

Teknoloji şekil bulur...

Montaj son derece yüksek bir hassasiyet ve özen gerektiren bir süreçtir. Ve bu nedenle deneyimli teknisyenler tarafından en sofistike teknolojiler kullanılarak yapılır. Testler, bütün kontroller ve nihai denetimler büyük bir titizlikle yürütülür. Tüm bu titiz çalışmalar sonucunda her açıdan mükemmel ve güvenli BMB makineleri elde edilir. Yani hiçbir şey şansa bırakılmaz.

 

BMB, 3 üretim tesisinde 4 hatta sahiptir. İlk iki üretim tesisi, 160 KW – 3500 Ton Makinelerin, 70 KW – 450 Ton Tam Elektrikli Makinelerin ve yeni 160 KW – 1000 Ton Makinelerin montajına ve testine odaklanır. Üçüncü yeni tesiste ise son derece büyük olan 3500 Ton sıkma kuvvetine sahip KX serisi makinelerin montajı yapılır ve test edilir.

 

Sizi asla yalnız bırakmayız...

Müşteriler, asla yalnız hissetmemelidir. Biz sadece üretici değiliz, biz aynı zamanda makinelerin tüm yaşam döngüleri boyunca müşterilerimizin aktif ortaklarıyız. Küresel Servis Organizasyonu sayesinde BMB, binlerce kilometre uzakta olsalar bile müşterilerini ve makinelerini çok yakından izleyebilme imkânına sahiptir. Son derece dikkatli ve hızlı bir hizmet sunar. BMB sadece lider teknolojiler ile müşteri memnuniyeti peşinde koşmaz, aynı zamanda anında hizmetinizde olan yetkin teknisyenler ve yedek parçalar ile olağanüstü bir Satış Sonrası Ofise de sahiptir. BMB Servisi ile, ilişkileri uzaktan sürdürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Hiç bitmeyen bir gelişim öyküsü... 

40 yıllık geçmişimizde her zaman 360° kalite peşinde koştuk. Ve bu politika bizi tüm dünyada rekabet gücüne ve önemli stratejik kaynaklara sahip ileri görüşlü bir şirket olmaya itti. Modern ve işlevsel ofislere sahip yan yana dizili 3 üretim biriminden oluşan merkezimiz Brescia sanayi bölgesinde yer alır. Önemli ticari bölgelerde yer alan Satış ve Satış Sonrası Ofislerimiz ise nihai kullanıcılara yönelik verimli bir altyapı oluşturur. İşte tüm bunlar başarımızın ardındaki faktörlerdir. Bizimle tanışın, bizim başarımız sizin de başarınız olsun.

 

 

Lütfen videonun yüklenmesini bekleyin. İşlem bir miktar zaman alabilir.