Buradasınız:
 
 

Danışmanlık Hizmetleri

danismanlikPROTEC plastik sektöründe yer alan müşterilerine ihtiyaç duyabileceği her tür danışmanlık hizmetini uzman deneyimi ve profesyonel kadrosuyla sunmaktadır.

Danışmanlık hizmet başlıklarımız kısaca;

  • Ürün danışmanlığı,
  • Yatırım danışmanlığı,
  • Sektörel yönetici danışmanlığı

 

 


 

Ürün Danışmanlığı 

Yeni ürün geliştime/modifikasyon

 Masterbach, Kompound firmaları için, girmek istedikleri sektörlere yönelik olarak yeni ürün geliştirilmesi sürecinde, ürün formülü oluşturma ve uygulamaya yönelik olarak verilen danışmanlık hizmetlerimizdir.

Başta hammadde üreticisi firmalar olmak üzere, otomotiv, beyaz eşya , inşaat ve elektronik sektöründe, ürün ve malzeme esaslı problemlerin giderilmesi için verilen işletme içi danışmanlık hizmeti yanında, tamamen yeni bir ürünün geliştirilerek uygulamaya konulmasını gerektiren tüm aşamalarda firmamız aktif olarak görev almaktadır.

 


 

 

Yatırım Danışmanlığı 

Masterbatch ve Kompound üretimi planlayan işletmelere verilecek olan danışmanlık

Başta Masterbatch ve Kompound üretimi planlayan işletmelere verilecek olan danışmanlık

Plastik sektöründe belli bir ürün grubunda faaliyet gösteren işletmelerin, kendi ürün grubunda yapmak istedikleri değişiklikler veya farklı bir ürün grubuna yönelik olarak yapmak istedikleri masterbach üretimi veya kompound üretimini amaçlayan firmalar için makina seçimimden başlamak üzere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bu tarz bir girişimde, yatırım hedeflerini doğru belirlemek, pazar taleplerini irdelemek ve yapılacak yatırım için uygun makinaların tespit edilemesi kritik öneme sahiptir. Yapılacak yatırımın verimli olması, bu aşamaların belli bir danışmanlık çerçevesinde birlikte yürütülmesini zorunlu kılmaktadır.

Firmamız, Plastik sektöründe yatırımı düşünen girişimcilerimize eğitim aşamasından başlamak üzere, doğru pazarın belirlenmesi, doğru makinaların ihtiyaca uygun olarak seçilmesi ve doğru ürünlerin geliştirilmesi süreçlerinin tamamında tam bir ortaklık mantığıyla her türlü danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

 

 


 

 

Sektörel Yönetici Danışmanlığı

Plastik sektörüne henüz giriş yapmış yöneticilere sunulan danışmanlık hizmetimizdir.

Pazarda ihtiyaçlar bağlı olarak farklı sektörler arasında zaman zaman yönetici transferleri gerçekleşmektedir. Bu çerçevede Plastik Sektöründe daha önce çalışmamış ancak profesyonel iş hayatı gereği, üst yada orta düzey yönetici olarak Plastik Sektörüne geçmiş olan bütün yöneticilere, sektörün incelikleirni aktarmak ve genel bilgilendirme amaçlı olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız.